כשר

סיפור של בשר

משק לגזיאל

הסיפור שלנו מתחיל עם הגשמת חלומו של אדם אחד  שאהבת המקצוע בערה בו, עבודה קשה לא הפחידה אותו ומקצוענות ללא פשרות הייתה הסיסמה שליוותה אותו מהיום הראשון.

האיש הזה הוא דוד לגזיאל, בן לשושלת ארוכה של קצבים שאת שורשיה ניתן לאתר בטריפולי, לוב, מקום הולדתו של אביו. דוד לגזיאל הקים את האטליז הראשון שלו בליבה של העיר רמת גן כשדבר אחד עומד לנגד עיניו: המשך המורשת ואספקה של בשר איכותי וכשר לכל מי שירצה.

השמועה על הבשר המשובח עברה מפה לאוזן מהר מכפי שציפה, ומשכה קהל רב לאטליז הקטן והביתי. לקוחות ושפים מכל רחבי הארץ החלו לפקוד את החנות והפכו אותה למוקד עלייה לרגל עבור אניני הטעם וחובבי החיים הטובים והבשר האיכותי.

וכך, מאטליז קטן וביתי גדלנו במשך השנים, פתחנו מפעל בסטנדרט גבוה, פועל לפי תקני האיכות המחמירים ביותר ומספק סחורה מידי יום לקצביות, שמספקות אף הן מדי יום מוצרי בשר איכותיים למאות לקוחות: הן לאנשים פרטיים והן לשפים ומסעדנים שלא מוכנים להתפשר על איכות המוצרים שהם משתמשים בהם וסומכים עלינו שנמשיך לספק להם את הסחורה הטריה, האיכותית והמשובחת ביותר.

הסיפור שלנו אמנם נשמע פשוט וקל אבל מאחוריו, עומד סוד גדול, יש שיקראו לו "המפתח להצלחה" אבל אנחנו נקרא לו עבודה קשה וחסרת פשרות: אנחנו שותפים מלאים בכל שלב שעובר הנתח, מהמשק ועד הצלחת שלכם. אנחנו אחראים על תזונת הגידולים ותנאי הגידול, אנחנו בוחרים את הנתחים המדויקים ביותר עבורכם ויחד עם דוד לגזיאל, האיש והחזון, אנו עומדים מאחורי כל התהליך שמבטיח לכם בשר נקי, כשר וטעים.

בחנויות האטליז שלנו, ברמת גן, פתח תקווה, קריית אונו ובהרצליה, תוכלו למצוא נתחים מובחרים של בקר, גם מיושן, טלה ועוף, תערובות ביתיות של המבורגר או קבב ייחודי ממתכון שלנו, מגוון רחב של נקניקיות והכול ממרכיבים טבעיים בלבד, ללא תוספות מלאכותיות. אנחנו גאים בסחורה שלנו שכולה כחול לבן, ללא מוצרים מיובאים, שכל מטרתה לתמוך, להעצים ולחגוג את התעשייה המקומית.

מלבד הבשר המובחר, בחנויות שלנו עובד צוות מקצועי, מנוסה ואדיב שישמח לסייע, לייעץ ולהמליץ לכם על מוצרי הבשר האידיאליים עבורכם.

דלג לתוכןכפתור לפתיחת תפריט נגישותHandicapped logo whiteHandicapped logo black

תפריט נגישות

הצהרת נגישות